صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

فروشگاه کیان تولز در اوایل بهمن ماه سال 1398 با هدف تامین کالای دیجیتال .کنسول بازی دوربین عکاسی tv.و لوازم  ورزشی ولوازم خانگی و…… پا به عرصه نهاده . کیان تولز  یک فروشگاه دیجیتال به روز که برای شما ایرانی عزیز ایجاد شده است . در کیان تولزاز بهترین برندهای کالای دیجیتال و لوازم جانبی انها برای رفاه حال شما هموطن عزیز قرار داده شده است با گارانتی و اصالت کالا.

فروشگاه کیان تولز  بعد از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های متعدد و سپری کردن مدت زمانی حدود1.5 سال ، هم اکنون بسیار قدرتمند و منظم بر روی این  فروشگاه در حال کار کردن است . ما این اطمینان را به شما می دهیم که کیان تولز روز به روز بهتر و بهتر خواهد شد و در تلاش هستیم که کیان تولز را در خارج از مرزهای ایران عزیز نیز توسعه و گسترش دهیم .

از شما مشتریان نیز تقاضا داریم که با ارائه راهکارها ، نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مسیر همراهی کرده ، محصولات به روزتر و جدیدی به شما ارائه دهیم

در پایان از همراهی دوستانی که در اوایل تولد کیان تولز به ما اطمینان نمودند ، کسانی که به ما همیشه لطف داشته اند و در این  سالها با ما همراه بوده اند ، کمال تشکر و قدردانی را داریم .

با تقدیم احترام – فروشگاه کیان تولز